دسته‌ها
بارداری و زایمان

خرو پف در دوران بارداری

تنها زمانی که خرو پف در دوران بارداری به یک حالتی از ایست تنفسی یا وقفه تبدیل می شود ، زمانی است که باید حتما به پزشک مربوطه مراجعه نمایید.

خرو پف در دوران بارداری گرداوری شد

خروپف در دوران بارداری بدین معنا می باشد که فرد تنها در این دوران چنین مشکلاتی را تجربه می کند و در سال های پیش و زندگی که تا به امروز تجربه کرده هیچگاه از سوی همسر یا اطرافیان خود خرو پف کردن را نشنیده است. پس فرد باید با توان بیشتری در صدد رفع این مشکل برآید. خرو پف در بارداری حتی ممکن است تا جایی پیشرفت داشته باشد که فرد در هنگام خوابیدن خود وقفه ای را در تنفس احساس کند. این وقفه در تنفس می تواند برای سلامتی او و جنین در داخل شکم او نیز خطرناک باشد.

زن باردار خود متوجه خرو پف در دوران بارداری نمی شود ، تنها همسر او که در زمان خواب همراه او است می تواند روند افزایش صدا در طول شب را بسنجد. این نشان دهنده ی پیشرفت بارداری او می باشد ، زیرا تجمع مایعات در بینی او افزایش می یابد و این که در دوره ای از بارداری خرو پف را در او مشاهده می کنید کاملا طبیعی است. برای رفع این مشکل ره حل های خاصی وجود ندارد ، زیرا این راه حل ها قطعی نیست و تنها در برخی از افراد ممکن است که با پاسخ مثبتی همراه باشد و در برخی دیگر تغییر را به وجود نیاورد.

به عنوان مثال شما می توانید سطح بالش خود را با یک تنظیم جزئی از نظر ارتفاع به عنوان یک راه حل کلی بدانید. یا اینکه از غذاهای بسیار چرب و همچنین اعمالی همچون سیگار کشیدن و قلیان کشیدن پرهیز داشته باشید. خصوصا زمانی که فرد در معرض دود سیگار یا قلیان هم قرار داشته باشد این شرایط باز هم برای او اتفاق می افتد. دود سیگار در زمره ی دومین دود قرار دارد ، دود سومی هم هست که معمولا بر روی لباس افراد سیگاری بخصوص همسر قرار می گیرد و با حضور داشتن در منزل می تواند عاملی برای انتقال باشد. پس بهتر است از وسایل آلرژن برای بهبود خرو پف در دوران بارداری همسر خود جلوگیری نمایید. داشتن فضایی با رطوبت کافی در منزل هم راه حلی دیگر برای بهبود خرو پف می باشد.

تنها زمانی که خرو پف در دوران بارداری به یک حالتی از ایست تنفسی یا وقفه تبدیل می شود ، زمانی است که باید حتما به پزشک مربوطه مراجعه نمایید. این وقفه به معنای نرسیدن اکسیژن هم به مادر و هم به جنین داخل شکم او است و خود روندی خطرناک برای سلامتی آنها به شمار می رود.

مطالب مرتبط:

سوزش سر دل بارداری